Get Adobe Flash player

Evlilik ve Sevgili Dövmeleri

İnsanoğlu ilkçağlardan bu yana öfkesini, sevgisini, inancını ve diğer duygularını çeşitli satıhlara resmetmiştir. Bu satıhlardan biri de vücuttur. Kimi zaman diğer kabileye korku salan savaşçıların ihtişamlı boya ve dövmeleri, kimi zaman romantik bir şairin bileğine nakşettiği gül dövmesi iç dünyanın dışavurumu olarak ortaya çıkmaktadır.

Hayatınızın dönüm noktalarından biri olan evlilikte, sevdiğiniz kişiyle birlikte yaptıracağınız kalıcı dövme (tattoo) bir ömür sürecek birlikteliğinizin nişanesi haline gelebilir. Kimi zaman bir dörtlük, kimi zaman tamamlayıcı iki cümle, bazen bir kalp ve anahtar aidiyetinizi bildiren semboller olarak vücudunuzda yerini bulur.

Aşkımı başkaları da görsün, o benim hem ruh hem beden yarım diyorsanız;  el ele  iyi bir dövmecinin yolunu tutmanızın zamanı gelmiş demektir. Çiftler için yapılan dövmeler en çok el, kol, bilek, omuz, karın ve bacak bölgelerine yapılmaktadır. Aşağıda sizler için bazı örnekleri derledik. Bir fikir vereceğine eminiz.

Evlilik Sevgili Dövmeleri

 

Evlilik Sevgili Dövmeleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Son Yorumlar

Sayfalar

Gelinlik | Gelinlik Modelleri | Moda

Copyright © 2014. Yeni Gelinlik - Hakları mahfuzdur.